Shpallet miratimi përfundimtar i konkurrentit fitues të Departamentit të Financës pranë FE

Bazuar në piken 4 të nenit 17 të "Rregullores për zënien dhe ruajtjen e vendit të punës" datë 24.11.2009

njoftohet pedagogu Irsida Kopliku se pas shqyrtimit të ankimimeve është bërë miratimi përfundimtar i propozimeve të Komisionit Ad-hoc për shpalljen e fituesit si lektor me kohë të plotë pranë Departamentit Financë-kontabilitet në Fakultetin Ekonomik.

Pedagogu i lartpërmendur duhet të paraqitet brenda kësaj jave pranë Departamentit të Financës për të nënshkruar akt-marrëveshjen dhe për të marrë ngarkesen vjetore konform pikës 18 të Udhëzimit nr.20 të MASR "Për veprimtarinë e personelit akademik në institucionet publike të arsimit të lartë".